Primordial - granule pro psy a kočky

žánrové obrázky / psi

Mister Pet, italská společnost vyrábějící pro psy a kočky granule Primordial, je pod exkluzivní kontrolou rodiny Gambarelli, která dohlíží na každou strategickou divizi společnosti. Nachází se na kopcích okolo Parmy, oblasti známé jako italské údolí jídla, kde je kultura jídla hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a  rituálech přírody. Bez nadsázky se dá říct, že Primordial granule vznikají ve stejném kraji, jako Parmská šunka. Tady vzniká krmivo pro psy za použití nejvybranějších ingrediencí selektovaných a sledovaných během celého zásobního procesu, tvořeno zkušenostmi lidí oddaných kvalitě bez kompromisů.
Granule pro psy, respektující pradávné a přírodní výživové instinkty psů.

Primordial  granule pro psy  vyrábí firma Mister Pet, italská společnost, která se nachází na kopcích okolo Parmy.

Více zde >>>

Řada krmiv pro kočky Primordial znovu objevuje a respektuje pradávné a  přirozené instinkty koček.

Kočky preferují jídelníček bohatý na maso (bílkoviny) a chudý na obiloviny (uhlohydráty).

Více zde >>>

Mister Pet, italská společnost vyrábějící krmivo pro psy a kočky Primordial.

Nachází se na kopcích okolo Parmy, oblasti známé jako italské údolí jídla, kde je kultura jídla hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a  rituálech přírody.

Více zde >>>

Poraďte nám - připravujeme kvíz o kočkách ve filmu

Před nedávnem jsme připravili kvíz o Psích filmových celebritách. A protože nechceme rozdmýchávat vášně mezi kočkami a psy, připravujeme kvíz o  filmových celebritách mezi kočkami a kocoury. Chybí nám už jen několik otázek a dovolujeme si obrátit se na vás s prosbou o pomoc - napadá vás nějaký film, ve kterém se objevují v důležité roli kočky?

Více zde >>>

Pokud Vás zajímá cokoli ohledně krmiva pro psy, neváhejte a zeptejte se. 

Telefon: +420 775 188 355

E-mail: grandom@email.cz

Více zde >>>

Zboží, které si objednáte, budete mít vždy čerstvé. Krmivo pro psy a kočky z důvodu nejnovějších šarží neskladujeme, ale odebíráme je až na základě Vaší objednávky z centrálních skladů, či od konkrétních dodavatelů.

Více zde >>>

zajímavé služby